Dystrybutor roku 2023

Firma AL-KOR z siedzibą w Gdyni, jest jedynym autoryzowanym dystrybutorem farb marki Sigma Coatings należącej do ogólnoświatowego lidera wśród producentów farb PPG Coatings, na terenie Północnej Polski w dziale farb antykorozyjnych .

Więcej o AL-KOR

Farba do stali

ŻYWICA POLIURETANOWA, FARBA DO BETONU polecana przez fachowców w branży posadzek przemysłowych, szybkoschnąca, łatwa w aplikacji zarówno wałkiem jak i natryskiem hydrodynamicznym. Nie kreduje, nie żółknie, dobra przyczepność do betonu, stali i stali ocynkowanej. Doskonała odporność na działanie czynników atmosferycznych od -40°C do 120°C.

o nas

Al-KOR od chwili powstania w 1998 roku, zajmuje się dystrybucją farb stosowanych do ochrony i renowacji wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych, żeliwnych, ocynkowanych, wykonanych z metali lekkich, betonowych, stosowanych w różnych środowiskach korozyjnych.

Mogą Państwo z naszej strony liczyć na:

Profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie zabezpieczeń antykorozyjnych, zabezpieczeń ognioochronnych konstrukcji stalowych, kompletację i realizację dostaw farb. Na życzenie Klienta organizujemy nadzór techniczny, realizowany przez wysoko kwalifikowana kadrę inspektorską.

Proponujemy Państwu, zgodnie z zapytaniami technicznymi, systemy malarskie, dostosowane do danego środowiska korozyjnego, w dowolnej kolorystyce wg wzorników RAL, NCS i wiele innych.

Oferujemy także systemy malarskie do biernego zabezpieczenia ognioochronnego konstrukcji stalowych: Steelguard i Flame Stal.

Farby specjalistyczne tetstowane w trudnych warunkach

Na statkach i przemyśle stoczniowym

Na mostach, wiaduktach, konstrukcjach stalowych i betonowych

Na maszynach budowlanych

Na stadionach piłkarskich i innych

Ognioochronne

Nothing found.

Nasz główny dostawca:

PPG z siedzibą w Pittsburgu jest światowym dostawcą farb, lakierów, chemikaliów, wyrobów optycznych, materiałów specjalistycznych, szkła oraz włókna szklanego. Przedsiębiorstwo to zatrudnia ponad 34.000 ludzi i posiada 125 zakładów produkcyjnych oraz podmiotów stowarzyszonych w ponad 25 krajach. Akcje PPG są notowane na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. PPG

Polifarb Cieszyn S.A. – to nowa nazwa wiodącego na polskim rynku producenta farb i lakierów dla odbiorców przemysłowych, z siedzibą w Cieszynie, który od 1999 roku należał do grupy SigmaKalon. PPG Polifarb Cieszyn SA działa na polskim rynku ponad 60 lat. Firma stale uzupełnia i unowocześnia swoją ofertę o wyroby spełniające oczekiwania i nowe wymagania odbiorców. Jednym z obszarów jej działania są wyroby lakierowe dla przemysłu metalowego, w tym grunty, podkłady, lakiery, emalie i środki pomocnicze.

Nasze inwestycje

Aby dowiedzieć się więcej na temat produktów zajrzyj na naszego katalogu z linkami do kart technicznych

Jeżeli masz pytanie to napisz do nas wiadomość a my postaramy się jak najszybciej odpisać. Możesz również wykonać do nas telefon 609 072 060. Zapraszamy do kontaktu.