Dystrybutor roku 2019

Firma AL-KOR z siedzibą w Gdyni, jest jedynym autoryzowanym dystrybutorem farb marki Sigma Coatings należącej do ogólnoświatowego lidera wśród producentów farb PPG Coatings, na terenie Północnej Polski w dziale farb antykorozyjnych .

Więcej o AL-KOR

Farba do betonu

ŻYWICA EPOKSYDOWA , FARBA DO BETONU odporna na działanie czynników atmosferycznych poza UV, odporna na ścieranie, szczelna nie przepuszcza wody. Bardzo szybko utwardzająca się, odpowiednia powłoka ochronna dla stali i betonu. Perfekcyjne zabezpieczenie dla warsztatów samochodowych, myjni, hal produkcyjnych i garażowych.

O nas

Al-KOR od chwili powstania w 1998 roku, zajmuje się dystrybucją farb stosowanych do ochrony i renowacji wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych, żeliwnych, ocynkowanych, wykonanych z metali lekkich, betonowych, stosowanych w różnych środowiskach korozyjnych.

Mogą Państwo z naszej strony liczyć na:

Profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie zabezpieczeń antykorozyjnych, zabezpieczeń ognioochronnych konstrukcji stalowych, kompletację i realizację dostaw farb. Na życzenie Klienta organizujemy nadzór techniczny, realizowany przez wysoko kwalifikowana kadrę inspektorską.

Proponujemy Państwu, zgodnie z zapytaniami technicznymi, systemy malarskie, dostosowane do danego środowiska korozyjnego, w dowolnej kolorystyce wg wzorników RAL, NCS.

Oferujemy także systemy malarskie do biernego zabezpieczenia ognioochronnego konstrukcji stalowych: Steelguard i Flame Stal.

Co możesz pomalować naszymi farbami?

Dachy (malowanie dachu metalowego szopy, garażu)
Ogrodzenie
Posadzki w garażu
Łódka wiosłowa, mały jacht

Oferujemy pełną obsługę od chwili projektowania technicznego zestawu malarskiego, po realizację sprzedaży, doradztwo techniczne i obsługę posprzedażną.

Podstawowymi dostawcami są:

PPG Sigma Coatings – światowy producent farb; PPG Polifarb Cieszyn – Industrial Coatings

Dostawy:

Dostarczamy farby głównie firmami spedycyjnymi (ze względu na szybką realizację dostawy). Realizacja dostawy farb do naszych Klientów odbywa się zazwyczaj w przeciągu 24 do 48 godzin.

Nasz główny dostawca:

PPG z siedzibą w Pittsburgu. PPG Polifarb Cieszyn S.A.

Zadzwoń do nas

58 620 88 31

Farby specjalistyczne tetstowane w trudnych warunkach

Na statkach i przemyśle stoczniowym

Na mostach, wiaduktach, konstrukcjach stalowych i betonowych

Na maszynach budowlanych

Na stadionach piłkarskich i innych

Ognioochronne

Farby przemysłowe

Farby Ognioochronne

Steelguard – Doskonała ochrona przeciwpożarowa

Istnieje tendencja wśród architektów i projektantów budynków cywilnych stosowania odsłoniętej stali jako elementu konstrukcyjnego. Jeśli dojdzie do pożaru, skutki mogą być przerażające. W ciągu kilku minut niezabezpieczona stal może osiągnąć temperaturę krytyczną, która powoduje utratę stabilności i zniszczenie całego budynku. W tych sytuacjach sekundy mogą oznaczać uratowanie życia.

Powłoki pęczniejące STEELGUARD firmy PPG są specjalnie opracowane tak, aby zapewnić ludziom niezbędny czas na ucieczkę, a także umożliwić strażakom ratowanie budynku.

Farby Przemysłowe w Domu

Farby Przemysłowe Dla Każdego Dach, Ocynk, Posadzka, Ogrodzenie,

Od 21 lat na rynku jako autoryzowany dystrybutor Sigma Coatings

Zadaj Pytanie dziś e-mail: biuro@al-kor.eutel: 586208831,odpowiemy natychmiast, a farba będzie u Ciebie jutro.

SZYBKIE ZAKUPY Z 5% RABATEM W NASZYM SKLEPIE

Farby na beton

Sigmafast 205 – dwuskładnikowa, epoksydowa farba gruntująca

SigmaCover 456 – grubopowłokowa, epoksydowa farba nawierzchniowa na beton,utwardza się nawet w temeraturze do -10°C

SigmaCover 350 – farba do grunowania tolerująca gorzej przygotowane podłoża,odporna na zachlapania i rozlania szerokiej gamy chemikaliów

Sigmafast 210HS – dwuskładnikowa, grubo połokowa grunto- emalia poliuretanowa,dobra odporność na działania atmosferyczne

  Nowość !!!

Nuklad – wylewka epoksydowa samopoziomująca, szybki proces renowacji posadzki, alternatywa dla płytek, kolorowa, połysk; 

Film z instrukcją stosowania naszego produktu

Aby dowiedzieć się więcej na temat produktów zajrzyj na naszego katalogu z linkami do kart technicznych

Jeżeli masz pytanie to napisz do nas wiadomość a my postaramy się jak najszybciej odpisać. Możesz również wykonać do nas telefon 609 072 060. Zapraszamy do kontaktu.