Dystrybutor roku 2023

Firma AL-KOR z siedzibą w Gdyni, jest jedynym autoryzowanym dystrybutorem farb marki Sigma Coatings należącej do ogólnoświatowego lidera wśród producentów farb PPG Coatings, na terenie Północnej Polski w dziale farb antykorozyjnych .

Więcej o AL-KOR

Farba do betonu

ŻYWICA EPOKSYDOWA , FARBA DO BETONU odporna na działanie czynników atmosferycznych poza UV, odporna na ścieranie, szczelna nie przepuszcza wody. Bardzo szybko utwardzająca się, odpowiednia powłoka ochronna dla stali i betonu. Perfekcyjne zabezpieczenie dla warsztatów samochodowych, myjni, hal produkcyjnych i garażowych.

o nas

Al-KOR od chwili powstania w 1998 roku, zajmuje się dystrybucją farb stosowanych do ochrony i renowacji wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych, żeliwnych, ocynkowanych, wykonanych z metali lekkich, betonowych, stosowanych w różnych środowiskach korozyjnych.

Mogą Państwo z naszej strony liczyć na:

Profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie zabezpieczeń antykorozyjnych, zabezpieczeń ognioochronnych konstrukcji stalowych, kompletację i realizację dostaw farb. Na życzenie Klienta organizujemy nadzór techniczny, realizowany przez wysoko kwalifikowana kadrę inspektorską.

Proponujemy Państwu, zgodnie z zapytaniami technicznymi, systemy malarskie, dostosowane do danego środowiska korozyjnego, w dowolnej kolorystyce wg wzorników RAL, NCS.

Oferujemy także systemy malarskie do biernego zabezpieczenia ognioochronnego konstrukcji stalowych: Steelguard i Flame Stal.

Farby specjalistyczne tetstowane w trudnych warunkach

Na statkach i przemyśle stoczniowym

Na mostach, wiaduktach, konstrukcjach stalowych i betonowych

Na maszynach budowlanych

Na stadionach piłkarskich i innych

Ognioochronne

Nothing found.

Oferujemy pełną obsługę od chwili projektowania technicznego zestawu malarskiego, po realizację sprzedaży, doradztwo techniczne i obsługę posprzedażną.

Podstawowymi dostawcami są:

PPG Sigma Coatings – światowy producent farb; PPG Polifarb Cieszyn – Industrial Coatings

Dostawy:

Dostarczamy farby głównie firmami spedycyjnymi (ze względu na szybką realizację dostawy). Realizacja dostawy farb do naszych Klientów odbywa się zazwyczaj w przeciągu 24 do 48 godzin.

Nasz główny dostawca:

PPG z siedzibą w Pittsburgu. PPG Polifarb Cieszyn S.A.

Zadzwoń do nas

58 620 88 31

Co możesz pomalować naszymi farbami?

Dachy (malowanie dachu metalowego szopy, garażu)
Ogrodzenie
Posadzki w garażu
Łódka wiosłowa, mały jacht
Aby dowiedzieć się więcej na temat produktów zajrzyj na naszego katalogu z linkami do kart technicznych

Jeżeli masz pytanie to napisz do nas wiadomość a my postaramy się jak najszybciej odpisać. Możesz również wykonać do nas telefon 609 072 060. Zapraszamy do kontaktu.